Kochani! Z okazji naszych drugich urodzin oraz zbliżających się Dnia Matki i Międzynarodowego Dnia Dziecka mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy do udziału w konkursach fotograficznych!

Zasady są proste: wystarczy, że prześlecie zdjęcie swojej mamy lub pociechy. A my umieścimy je w jednym z dwóch, specjalnych albumów. Fotografie należy przesłać mailowo lub w prywatnej wiadomości na FB! Aby wziąć udział w konkursie, należy też polubić nasz profil na facebooku i udostępnić konkursowy post. Wygrają osoby, których zdjęcia zdobędą najwięcej like'ów! A jest o co walczyć, bo mamy do rozdania naprawdę atrakcyjne nagrody m.in.: bilety rodzinne na Sky Show w Sobieniach Królewskich, vouchery na zabiegi w Salonie Urody Lawenda w Celestynowie, bukiety dla Mam od Bukieciarni Lawendowe Pole, Kosmetyki z drogerii Hebe w Świdrze, wejściówki na rewię w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej, książki dla Mam i dzieci, bilety na koncert z okazji Dnia Matki w Teatrze miejskim im. S.Jaracza oraz wejściówki na seans dla najmłodszych w kinie Oaza. Do wygrania są także gadżety od Printmedia24.pl: niemowlęce body, misie i puzzle. Więcej informacji już wkrótce na naszym FB!

Rozstrzygnięcie konkursu na Dzień Matki nastąpi w czwartek, 24 maja. Natomiast zwycięzców w konkursie na Dzień dziecka ogłosimy w środę 30 maja!


fot.pixabay