Data wydarzenia: 23.05.2018 18:30 - 23.05.2018 20:30
Miejsce wydarzenia: Restauracja Soplicówka, ul. Narutowicza 17

Już niedługo, otwoccy artyści po raz kolejny zakręcą dla Teosia. Majowy koncert będzie zadedykowany także mamie małego bohatera. Zapowiada się wzruszający, a zarazem radosny wieczór.

Niegasnące iskry w oczach i rozbrajający uśmiech Teosia Górskiego sprawiły, że otwoccy artyści po raz kolejny postanowili zorganizować akcję na rzecz chłopca. Zapraszają na nią z tą samą energią, co w styczniu, kiedy to miejsce miał ich pierwszy „zakręcony” koncert.

Wydarzenie zatytułowane „Miłość pachnie majem” odbędzie się w zaprzyjaźnionej restauracji „Soplicówka” przy Narutowicza. Wystąpią uczniowie otwockiej szkoły muzycznej Agnieszki i Piotra Michalczyków, muzycy z warszawskiego zespołu la Pallotina, a w finale – nasz rodzimy chór Concordia pod przewodnictwem Jerzego Łysiaka.

Głównym punktem koncertu będzie licytacja. Poprowadzi ją ksiądz Bogusław Kowalski. Do wygrania będą cenne nagrody i bezcenne poczucie satysfakcji. Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto patronującej wydarzeniu fundacji „Siepomaga” na rzecz Teosia Górskiego.

Wydarzenie odbędzie się trzy dni przed Dniem Matki, co i dla mamy Teosia, pani Emilii Górskiej, i dla organizatorów koncertu ma duże znaczenie. Pani Emilia uczestniczy w każdej akcji na rzecz synka, wnosząc przy tym dużo uśmiechu. W życiu pełni nie tylko rolę mamy, ale i rolę anioła stróża swojej pociechy. Wieczór, podczas którego artyści zakręcą dla Teosia będzie okazją do ukazania więzi i miłości, jaka łączy chłopca i jego niezłomną mamę.

Symboliczna cegiełka kosztuje 20 złotych. Rezerwacji miejsca można dokonać pod nr telefonu: 608 551 281. Zakręćcie i wy!

Wstęp wolny!

fot. facebook/krecimydlateosia