Zwiedzasz bliższe i dalsze okolice? Podziel się wrażeniami i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród!

Już po raz piętnasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Organizatorzy zapraszają uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Łączy nas Mazowsze”.

Co zrobić, aby wygrać w konkursie?
Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tegorocznego tematu konkursu „Łączy nas Mazowsze”. -Liczymy na kreatywność uczestników konkursu. Będziemy zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć. Prace konkursowe oceni jury konkursu – czytamy w zaproszeniu.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Wszyscy fotografowie amatorzy.

Z udziału w Konkursie wyłączone są:

  •          osoby zajmujące się profesjonalnie/ zawodowo fotografią;
  •          osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyły nagrodę w Konkursie lub brały udział w warsztatach organizowanych w ramach konkursu;
  •          pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.


Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców o zgodę i wypełnijcie wspólnie odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

 

Jak wziąć udział w konkursie?
Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. E-maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesyłać do 31 lipca br. na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Jakie zdjęcia należy przesyłać na konkurs?
Fotografie zgłaszane do konkursu powinny nawiązywać do tematu konkursu – liczy się pomysłowość i kreatywność!

Z ilu etapów składa się konkurs?
Tegoroczna edycja konkursu przeprowadzona będzie jednoetapowo. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, jury oceni i wybierze 5 zwycięskich fotografii. Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureata konkursu publiczności.

Jakie nagrody można wygrać?
Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:

  •          I nagroda - w wysokości 3 500,00 zł;
  •          II nagroda - w wysokości 2 500,00 zł;
  •          III nagroda - w wysokości 2 000,00 zł;
  •          Dwa wyróżnienia - po 700 zł każde;
  •          Nagroda publiczności – internautów - w wysokości 1 000,00 zł.


Co to jest nagroda publiczności?
Zwycięskie zdjęcia wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą zwycięzcę konkursu publiczności. Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski. Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje?
Formularze, które uczestnicy mają wypełnić, zeskanować i przesłać, będą dostępne wraz z regulaminem konkursu na stronie: http://www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 597 95 32 i (22) 597 95 34 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl

 

Zgłoszenia należy przesłać do 31 lipca br.