Data wydarzenia: 20.01.2019 18:00 - 20.01.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: Teatr Otwarty MOK, ul. Wyszyńskiego 1, Józefów

Od dawna wiadomo, że najlepszy podarunek to ten, wykonany własnoręcznie. Jednak chyba każdego ucieszy także solidna dawka śmiechu. A tę gwarantuje styczniowy wieczór z gwiazdami, w ramach którego obejrzymy spektakl pt.: „Polowanie na łosia”.

Bilety na grudniowe przedstawienie pt.: „Kłamstwo” wg Floriana Zellera rozeszły się błyskawicznie. Trudno się dziwić, bo to przecież sztuka z ciekawą fabuła i gwiazdorską obsadą. Podobnie będzie w styczniu, dlatego już dziś warto zagwarantować sobie i bliskim udział w spektaklu autorstwa Michała Walczaka, w którym zobaczymy: Grażynę Wolszczak, Antoniego Pawlickiego, Piotra Cyrwusa/Piotra Dąbrowskiego, Leszka Lichotę oraz Agnieszkę Więdłochę.

„Polowanie na łosia” to współczesna komedia – nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko-gorzka, znakomita! Jak czytamy w opisie: -Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi…

Bilety w cenie 70zł do nabycia w przedsprzedaży (od 10 do 18 grudnia w kasie MOK), a w dniu spektaklu od godziny 17:00.