Data wydarzenia: 06.06.2020 12:00 - 06.06.2020 16:00
Miejsce wydarzenia: Szkoła Podstawowa nr. 1, ul. Karczewska 14/16, Otwock

W tym roku, z powodu epidemii każda pomoc służbie zdrowia jest na wagę złota. Złotymi sercami – jak co roku wykazują się tez motocykliści zrzeszeni w otwockim klubie Zryw MC Poland i już dziś zapraszają do udziału w akcji Motoserce 2020!

O tym, że krew ratuje życie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W czasie epidemii niestety krwi wcale nie potrzeba mniej, a z uwagi na sytuację wiele osób w obawie przed zarażeniem, mimo chęci woli się z oddaniem krwi wstrzymać. Jednak na przykładach z innych miejscowości, taką zbiórkę można przeprowadzić skutecznie i przede wszystkim – BEZPIECZNIE.

Zbiórka zorganizowana przez Zryw MC Poland będzie bezpieczna, z zachowaniem wszelkich zasad wynikających z obostrzeń. Najważniejsze to: zgłoszenie udziału wcześniej, a więc zarejestrowanie się (liczba miejsc jest ograniczona, obecnie zostało ich już 34), osoba oddająca krew musi być pełnoletnia, zdrowa i w ostatnim czasie nie przebywająca zagranica lub na kwarantannie. Oczywiście obowiązują również pozostałe zasady dla krwiodawców!

Zapisy i szczegóły pod nr tel. 501 010 477 lub na facebookowym wydarzeniu