Data wydarzenia: 09.12.2018 18:00 - 09.12.2018 20:00
Miejsce wydarzenia: Teatr Otwarty MOK, ul. Wyszyńskiego 1, Józefów

Jeśli nadal bezskutecznie szukasz pomysłu na ciekawy prezent mikołajkowy dla bliskiej ci osoby, to mamy propozycję! Zabierz ją na spektakl pt.: „Kłamstwo” wg Floriana Zellera.

W kolejnej odsłonie józefowskiego „Wieczoru z gwiazdami” zobaczymy: Joannę Liszowską, Wojciecha Malajkata, Piotra Szwedesa i Adriannę Kalską. Historia czwórki bohaterów, którą poznamy jest dość skomplikowana, bo mamy do czynienia z dwiema parami małżeńskimi, dwoma parami przyjaciół i dwiema parami kochanków. Co z tego wyniknie? Dowiecie się podczas „Kłamstwa” będącego metaforycznym połączeniem Bergmanowskich „Scen z życia małżeńskiego” i kilku komedii Woody'ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jednie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst.

-Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy – mówi reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat.

Bilety w cenie 70zł do nabycia w przedsprzedaży (od 5 do 7 grudnia w godzinach 14:00-18:00), a w dniu spektaklu od godziny 17:00.