Data wydarzenia: 05.07.2018 10:00 - 08.07.2018 14:00
Miejsce wydarzenia: Ośrodek Fundacji „dla ludzi” przy ul. Zielnej 20 w Otwocku

Fundacja „dla ludzi” zaprasza na bezpłatne warsztaty medytacyjne. Uczestnicy poznają sposób na wyciszenie i relaks, o które tak ciężko w codziennym pędzie.

W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o wschodniej filozofii i jej zaletach. Coraz więcej ludzi odreagowuje stres związany z pracą i bieżącymi problemami przy pomocy medytacji, metody relaksu wywodzącej się z buddyzmu. Wielu z nich deklaruje, że ten sposób odprężenia pozwala im zachować codzienną równowagę, niektórzy osiągają nawet stan zwany zen, czyli stan permanentnego szczęścia. Jeśli jesteście ciekawi, czy to w ogóle możliwe, zajrzyjcie na zajęcia przygotowane przez Fundację „dla ludzi”.

Zespół specjalistów postanowił przybliżyć okolicznym mieszkańcom pojęcie medytacji i zaplanował czterodniowe warsztaty będące wstępem do praktykowania tej formy wyciszenia w przyszłości. Pierwsze z nich poprowadzi doświadczony trener medytacji Maciej Żbik.

Ilość miejsc jest ograniczona, należy więc dokonać rezerwacji pod numerem: 698 872 279. Więcej informacji na temat przedsięwzięcia znajdziecie na stronie www.dlaludzi.org.

 

fot. pixabay