Data wydarzenia: 05.01.2019 18:00 - 05.01.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: PMDK w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10

Taki przekaz płynie ze spektaklu komediowego, na który zaprasza Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku w pierwszą sobotę stycznia.

„Telewizja kłamie” autorstwa Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i Michała Paszczyka to cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. Zobaczymy: Tamarę Arciuch jako Małgosię Różenek, Bartosza Opanię jako Krzysztofa Zniemca, Adama Fidusiewicza jako Marcina Prochopa oraz Bartłomieja Kasprzykowskiego jako Krzysztofa Wybisza. Tylko od nas będzie zależało, którą telewizję: TVP, TVN, Polsat czy TV Trwam obejrzymy w spektaklu. Twórcy obiecują, że popłaczemy się ze śmiechu! Jeśli więc macie ochotę zobaczyć co tak naprawdę dzieje się po drugiej stronie szklanego ekranu, to zapraszamy do zakupu biletów! Można je nabyć w cenie 60zł w PMDK-u od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Istnieje też możliwość wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem tel.: (22) 779 33 57 wew. 40 lub adresem mailowym: cezary.gadejski@pmdk-otwock.pl.

Uwaga! Specjalnie dla naszych czytelników, zdobyliśmy pojedyncze wejściówki na spektakl! Zdobędą je dwie, pierwsze osoby, które zadzwonią do naszej redakcji w czwartek, 6 grudnia o godzinie 10:00.