Data wydarzenia: 22.04.2018 19:00 - 22.04.2018 21:00
Miejsce wydarzenia: ATM przy ul. Armii Krajowej 4

6 edycję Blues w Teatrze uświetni wybitny amerykański gitarzysta wraz z zespołem. Otwocka publiczność z pewnością poczuje się jak za oceanem.

Neal Black pochodzi z Texasu, tam też zaczęła się jego przygoda z bluesem. Wybitny talent gitarzysty i wokalisty zaprowadził go na wyżyny. Black wydał dziewięć autorskich albumów. Współpracował z największymi muzykami, takimi, jak Chuch Berry, Lucky Peterson, Jimmy Dawkins, Jennifer Batten, Gerardo Velez, czy Harvey Brooks. Występował na największych festiwalach, m.in. na Montreal International Jazz Festival w Kanadzie, Woodstocku w Nowym Jorku i Guadalajara Blues Fest w Meksyku. Jego ostatni album "BEFORE DAYLIGHT" cieszy się dużą popularnością we wszystkich stronach świata. 22 kwietnia, artysta po raz drugi przyjedzie do Polski, po raz pierwszy jednak zagra koncert w Otwocku. Wystąpi wraz z zespołem The Healers na scenie otwockiego Jaracza. 6 edycja Blues w Teatrze zapowiada się więc absolutnie wyśmienicie.

Bilety na wydarzenie można nabyć w kasie teatru. Wstęp 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu). Spieszcie się, bo miejsc może zabraknąć!