Data wydarzenia: 13.03.2018 19:00 - 13.03.2018 21:00
Miejsce wydarzenia: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10

Takie pytanie zadają sobie bohaterowie spektaklu "Andropauza 3", który widzowie zobaczą we wtorek, 13 marca w PMDK-u. Jeśli chcecie sprawdzić, czy znajdują odpowiedź i przy okazji się trochę pośmiać, to zapraszamy! Zwłaszcza, że jak udało nam się ustalić, nadal są dostępne wejściówki!

W sztuce napisanej i wyreżyserowanej przez Piotra Dąbrowskiego i Katarzynę Mikiewicz na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego, zobaczymy znakomitych aktorów scen teatralnych, filmu i telewizji: Macieja Damięckiego, Sylwestra Maciejowskiego, Bogdana Kalusa, Jacka Kawalca i Agatę Załęcką.

Akcja "Andropauzy" dzieje się na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Poznajemy czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabiego, Behemota, Sławka komandosa i Niewyżytego. Panowie brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają więc teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena.

Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Twórcy "Andropauzy" zapowiadają, że będzie to wieczór pełen śmiechu, przygód i sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Przychodząc na spektakl możecie być pewni, że zobaczycie arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie przeżytych lat, ale radosne i otwarte serce!

Bilety w cenie 70 zł zakupicie w PMDK-u (pokój nr 1). Możecie też je wcześniej zarezerwować telefoniczne pod numerem (22) 779-33-57 wew. 40 lub pisząc na adres e-mail: pmdk.otwock.adm@gmail.com.


ML