Data wydarzenia: 17.06.2018 14:00 - 17.06.2018 23:00
Miejsce wydarzenia: Plac za OSP Wiązowna, ul Kościelna 41

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie ma tej niedzieli dla mieszkańców mnóstwo atrakcji i niespodzianek – występ kabaretowy, koncert Future Folk, widowisko akrobatyczne, zabawę taneczną i wiele wiele innych.

Co roku Wiązowna organizuje wielki piknik dla swoich mieszkańców. Do późnego wieczora gra muzyka i działa wielki wiązowski jarmark. Każda tego typu impreza kończy się wspólnymi tańcami. Nie inaczej będzie i tym razem.

Zabawa rozpocznie się o godz. 14.00, kiedy to na scenie pojawią się podopieczni wiązowskiego GOK-u. Zaprezentują oni godzinny program artystyczny. Po nich, w energetycznym skeczu wystąpi kabaret „Czwarta fala”, a następnie w równie energetycznym repertuarze – Chór Mienia River. O 16.15 plac przy OSP zamieni się w wielką arenę cyrkową, a na niej sztuczki i akrobacje w wykonaniu grupy TRAMP. Artyści zapowiedzieli także specjalne warsztaty dla uczestników zabawy, m.in. naukę żonglerki, jazdę na monocyklu, chodzenie na szczudłach i balans na wałku.

O godzinie 17.30 ruszy muzyczna machina. Zagrają: Świdermajer Orkiestra, Future Folk oraz Maleo Reggae Rockers. O 22.00 stery przejmą DJ Brothers, którzy poprowadzą zabawę taneczną. Przez cały dzień działać będzie jarmark Sójka Bezpiórka, na którym będzie można się zaopatrzyć w lokalne wyroby i rękodzieła. Zapraszamy serdecznie jako jeden z patronów medialnych wydarzenia!

Wstęp wolny!

fot. GOK Wiązowna