Data wydarzenia: 03.03.2018 12:00 - 03.03.2018 14:00
Miejsce wydarzenia: Hard Box CrossFit Otwock, ul. Warsztatowa 4

Jeśli masz ochotę popracować trochę nad kondycją i sylwetką pod okiem specjalistów, to z pewnością zainteresuje cię ta propozycja!

CrossFit jest dyscypliną rozwijającą siłę i kondycję. Poprawia także szybkość i wytrzymałość. Standardowy trening jest krótki i bardzo intensywny. Polega na wykonaniu serii powtórzeń kilku różnych ćwiczeń, np.: podciągania, przysiadów, pompek, podnoszenia ciężarów. W największym stopniu angażuje mięśnie nóg, pośladków, brzucha i ramion. Taka forma treningu daje szybkie efekty. Trzeba być jednak systematycznym i utrzymać odpowiednie tempo ćwiczeń.

Osoby, które zaczynają swoją przygodę z CrossFitem, żeby uniknąć kontuzji, powinny zasięgnąć rady trenera, który dobierze odpowiedni trening. Ważne jest bowiem, żeby intensywność ćwiczeń dostosować do predyspozycji ćwiczącego.

Jeśli wysiłek fizyczny nie jest wam obcy, a dodatkowo macie ochotę spróbować czegoś nowego, zapraszamy was na trening CrossFit dla początkujących. Grono specjalistów z otwockiej siłowni Hard box przeprowadzi część teoretyczną, w której opowie o tej dyscyplinie oraz praktyczną w formie treningu wprowadzającego.

Spotkanie jest całkowicie bezpłatne. Organizatorzy zapowiadają świetną zabawę i zachęcają, aby już teraz zacząć przygotowywać swoją sylwetkę na lato.

Zapisów można dokonywać mailowo pisząc na: biuro@hardboxotwock.pl.

 

MK/fot. Offutt Air Force Base