Na rozegranych w Ostrowi Mazowieckiej 13 marca 2022 Mistrzostwach Mazowsza Karate Kyokushin Klub Sportów Walki Bushi zdobył 13 medali, w tym aż 8 pierwszych miejsc co zapewniło mu drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Warto podkreślić, że Błażej Polak oraz Anna Marczak zostali uznani za najlepszych zawodników turnieju. Wyróżnienie to prawdopodobnie po raz pierwszy zostało przyznane na podstawie obiektywnych kryteriów statystycznych - największej ilości walk zakończonych przez wazari lub ippon zliczanych przez program obsługujący turniej karateonline.pl.

W zawodach wzięło udział 250 zawodników z 25 klubów zrzeszonych w Okręgowym związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Złote medale zdobyli Natalia Dudek (kat. Juniorki 16 – 17 lat – 55 kg), Oskar Gębala (kat. Juniorzy 16 – 17 lat – 75 kg), Aleksandra Koch (kat. Juniorki Młodsze 14 – 15 lat – 50 kg), Jan Lewon (kat. Juniorzy Młodsi 14 – 15 lat – 55 kg), Marta Łysik (kat. Młodziczki 12 – 13 lat – 40 kg), Anna Marczak (kat. Młodziczki 12 – 13 lat – 50 kg), Błażej Polak (kat. Młodzicy 12 – 13 lat – 40 kg), Julia Skarbek (kat. Młodziczki 12 – 13 lat + 50 kg).

Drugie miejsca zajęli Zuzanna Pluta (kat. Młodziczki 12 – 13 lat – 50 kg), Jakub Rutkowski (kat. Juniorzy 16 – 17 lat – 75 kg), Aleks Wadych (kat. Juniorzy Młodsi 14 – 15 lat – 55 kg).

Na trzecich miejscach uplasowali się Karol Gołczyk (kat. Młodzicy 12 – 13 lat – 45 kg), Patryk Kowala (kat. Juniorzy Młodsi 14 – 15 lat – 50 kg).

Ponadto klub reprezentowali Jakub Choiński i Nikodem Pawlik. W roli sędziego maty wystąpił shihan Paweł Juszczyk, w roli sędziego głównego zawodów sensei Agnieszka Winek.