W poniedziałek, 4 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Przez najbliższych dziesięć miesięcy dzieci i młodzież czeka wiele obowiązków. Aby osłodzić naszym najmłodszym czytelnikom zakończenie wakacji, ogłaszamy konkurs pt: "Moje wakacje 2017", w którym do zdobycia są książki z Serii z Niezapominajką, które prezentujemy w nowym numerze HaloOtwock.pl.

Co trzeba zrobić aby je wygrać? To proste! Wystarczy, że podzielicie się z nami swoimi wspomnieniami z letniego wypoczynku! Forma jest zupełnie dowolna! Mogą to być zarówno zdjęcia, rysunki jak i krótkie opowiadania (do 4000 znaków), w których opowiecie nam o przygodach, jakie spotkały was podczas wakacji.

Swoje prace możecie dostarczyć nam osobiście, albo przesłać listownie na adres: Redakcja HaloOtwock.pl, ul. Andriollego 16a/7, 05-400 Otwock lub w formie elektronicznej na adres: redakcja@halootwock.pl). Wszystkie opublikujemy na łamach kolejnego numeru HO, naszym portalu i facebookowym fanpage'u.

Pamiętajcie też, aby zachęcić rodziców/opiekunów do polubienia naszego profilu i udostępnienia konkursowego postu na FB, a następnie waszego dzieła! Książki zdobędą bowiem autorzy prac, które będą się cieszyły największą liczbą polubień!