Za nami pierwszy konkurs walentynkowy, w którym do wygrania była bardzo atrakcyjna nagroda: sesja zdjęciowa w Jak to się robi - studio fotografii kreatywnej. Sprawdźcie, kto wygrał!

Gdy tydzień temu zapraszaliśmy was do zabawy i nadsyłania zdjęć z ukochaną osobą, nie przypuszczaliśmy, że konkurs spotka się z tak ogromnym zainteresowaniem. Ale wy bardzo szybko pokazaliście, że lubicie się bawić i chcecie pokazać waszą miłość całemu światu. Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową trafiło wiele pięknych fotografii, z których emanuje ogromne ciepło i radość bycia razem. Chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, jednak nie pozwalają nam na to zasady które sami narzuciliśmy ogłaszając konkurs! Przypominamy, że aby wygrać sesję zdjęciową należało: przesłać nam swoje zdjęcie z ukochaną/ukochanym, polubić facebookowe profile halootwock.pl i Cudnie się robi, a także zdobyć jak największą ilość polubień wśród odbiorców fotografii. Udało się to Kamili i Michałowi, którzy w momencie zamknięcia konkursu (13 lutego, o godzinie 12:00), mogli się pochwalić aż 638 like'ami :)! Dlatego to oni, już wkrótce staną przed obiektywem Maćka Łabudzkiego i/lub Ani Fijałkowskiej, którzy wykonają im wspaniałe, profesjonalne zdjęcia, będące pamiątką na długie lata!


Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzców prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody!