Czas ogłosić wyniki zabawy, do której zaprosiliśmy Was z okazji naszych pierwszych urodzin i dzisiejszego Dnia Dziecka!

Gdy w piątek, 26 maja ogłaszaliśmy nasz konkurs zupełnie nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania. Nasza skrzynka mailowa i folder wiadomości na Facebooku, dosłownie zalała fala zdjęć, na których uwieczniliście swoje pociechy - te najmniejsze i nieco starsze. Łącznie, dostaliśmy od Was 140 fantastycznych fotografii przedstawiających roześmiane dziewczynki i chłopców. Bardzo za nie dziękujemy! To dla nas naprawdę wiele znaczy, że zechcieliście nam się nimi pochwalić! Najchętniej nagrodzilibyśmy Was wszystkich. Niestety! Zasady gry były jasno określone i możemy dać nagrody tylko tym osobom, których zdjęcia zdobyły największą ilość polubień. 


Zdobywczynią pierwszego miejsca i sesji zdjęciowej, którą wykona  Piotr Ambroziak Fotografia - Ambrozinio jest Jula Jaroszewska

Drugie miejsce i foto-obraz z dowolnym zdjęciem od PrintMedia24.pl zdobywają Paulina i Andrzej Sterna

Miejsce trzecie postanowiliśmy przyznać trójce uczestników, którzy w nagrodę dostaną od nas rodzinne bilety na Gelato Festival, który odbędzie się w dniach 22-25 czerwca na warszawskim Torwarze. Szczęściarami, które będą się bawiły podczas wydarzenia i razem z bliskimi zajadały pyszne lody są: Agnieszka Kośmicka, Agnieszka Gołąb i Katarzyna Bereda.Tuż za podium uplasowały się Karolina Maria Orkisz i Anna Klim, które dostają od nas 50 procentowy rabat na stylizację fryzury (strzyżenie i czesanie) w Salonie Fryzjerskim Diva w Otwocku. Postanowiliśmy również przyznać nagrody pocieszenia więc foto-kubek z wybranym zdjęciem trafi do Macieja Skoniecznego i Anny Szczecińskiej. Natomiast Joa Kru, Patrycja Radomska  i Monika Pac otrzymają książki i zestaw kosmetykow. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Prosimy o kontakt (mailowy lub w prywatnej wiadomości na FB!) w celu omówienia szczegółów odbioru nagród!