Kochani! Czas ogłosić wyniki konkursu, do udziału w którym zaprosiliśmy Was przed trzema tygodniami. Sprawdźcie, kto zdobył najwięcej polubień i otrzymuje od nas nagrody!

Tegoroczna jesień okazała się bardzo łaskawa dla wszystkich grzybiarzy. Dzięki temu, smakosze owoców lasu wracają do domów z pełnymi koszami. Nasi czytelnicy chętnie podzielili się z nami zdjęciami swoich imponujących zbiorów. Na nasz konkurs wpłynęły 43 fotografie przedstawiające różne grzyby m.in.: borowiki, podgrzybki, kurki i czubajki kanie. 

Zdecydowanie najwięcej polubień i innych pozytywnych reakcji na naszym FB, bo aż 331(!) zdobyła Aleksandra Ejdys.
Tuż za nią uplasowała się Aleksandra Kurek. Przesłane przez nią zdjęcie małej grzybiarki Marysi dosłownie oczarowało naszych czytelników, którzy potwierdzili to dając 270 like'ów i serduszek.
Na nagrodę zasłużyła również Sandra Matuszewska, która przedstawiła nam uroczego grzybiarza Alanka i zdobyła 158 pozytywnych reakcji. 

W konkursie wzięli udział również panowie. Adrian Aduś pochwalił nam się smakowitą Czubajką Kanią, a czytelnicy odwdzięczyli mu się reagując aż 98 razy!

Całą czwórkę zapraszamy serdecznie do naszej redakcji po odbiór upominków! Nasze wyróżnienia postanowiliśmy przyznać również: Joannie Brzezińskiej, Norbertowi Bugajowi i Sylwii Borkowskiej, których zapraszamy po odbiór książeczek dla małych grzybiarzy!

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za nadesłane zdjęcia i życzymy smacznego!