Wspaniała wiadomość dla wszystkich smakoszy drobiu! Już wkrótce w Józefowie powstanie restauracja KFC.

W powiecie otwockim dotychczas na próżno było szukać lokali serwujących jedzenie typu fast food. Najbliższy taki punkt - McDonald’s, znajduje się w Radości. Ale jak donosi jeden z naszych czytelników, już wkrótce swój apetyt, będą mogli zaspokoić na miejscu również smakosze kurczaka w chrupiącej panierce. W Józefowie powstanie bowiem restauracja KFC Drive Thru, gdzie zjemy ulubione dania z kurczakiem w roli głównej zarówno na miejscu jak i na wynos.

Potwierdziliśmy informację u źródła, czyli w Wydziale Architektury i Budownictwa Starostwa Otwockiego, które w czwartek, 3 sierpnia wydało pozwolenie na budowę dla obiektu na działkach w Józefowie (obręb 50,23/2) znajdujących się przy ul. Piłsudskiego, nieopodal ronda przy stacji paliw i marketu budowlanego.

W jakim terminie rozpoczną się prace budowlane i kiedy odbędzie się uroczyste otwarcie restauracji? Tego jeszcze nie wiadomo.

Mieszkańcy zapytani przez nas o opinię na temat powstania KFC wyrażają zainteresowanie, jednak spotkaliśmy się z obawami, że będzie to pokusa do spożywania niezdrowych i wysokokalorycznych przekąsek.

A jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Lubicie chrupiącego kurczaka przyrządzanego według amerykańskiej receptury czy wolicie zdrowsze przekąski? Czekamy na opinie na naszym FB!

Marta Hoffmann