Na tę chwilę wielu mieszkańców powiatu otwockiego czekało od dawna. Dziś w samo południe przy rondzie w Józefowie została otwarta restauracja KFC.

Od momentu rozpoczęcia budowy restauracji, zainteresowanie wśród Józefowian i innych mieszkańców powiatu nieustannie rosło. Kiedy na facebooku pojawiła się informacja o otwarciu fastfood’a 28 grudnia i ofercie promocyjnej – 1 zł za kubełek kurczaków, entuzjazm urósł do granic możliwości. Swój udział w wydarzeniu utworzonym przez KFC na portalu zadeklarowało blisko tysiąc osób. Takiego odzewu właściciele restauracji się chyba nie spodziewali.

O godzinie 10 rano pojawiły się pierwsze osoby oczekujące na otwarcie lokalu. Dwie godziny później kolejka miała już dobre 100 metrów. -Mamy nadzieję, że jesteśmy w grupie pierwszych trzystu osób - mówiła grupa kolegów, bowiem kubełki po złotówce trafić miały tylko do trzystu pierwszych klientów. Kiedy drzwi do restauracji zostały otwarte, rozpoczęło się „kurczakowe szaleństwo”. Kubełki rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Słychać było tryumfujące okrzyki: „Mam!”, „Udało się!”. Czempionami okazała się oczywiście młodzież. To ona jako pierwsza zasiadła przy restauracyjnych stolikach. Niestety, gdzieś z oddali dochodziły także rozżalone głosy: „Nie wystarczy...”, „Już wszystkie sprzedane...”. W grupie ludzi, dla których zabrakło promocyjnych kubełków znaleźli się i tacy, którzy postanowili nie przepuszczać okazji i kupić chrupiące skrzydełka za normalną cenę.

Ta sytuacja pokazała, że KFC w Józefowie będzie z powodzeniem prosperowało przez kolejne lata, czego gorąco życzymy!

Relację z otwarcia możecie zobaczyć na naszym fanpage'u na facebooku: TUTAJ i TU!