Chociaż do końca bieżącego roku został jeszcze prawie miesiąc, już dziś robimy plany na kolejny, 2020. Warto więc zaopatrzyć się w kalendarz, na kartach którego będziemy mogli zapisać ważne dla nas daty i wydarzenia. Jaki wybrać? Proponujemy taki, który nie dość że jest piękny, to jeszcze pożyteczny

Kalendarz charytatywny na rzecz podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, bo o nim mowa, może być zarówno pięknym prezentem dla bliskich jak i wspaniałą ozdobą naszego domu.Właśnie ruszyła przedsprzedaż i powstają zdjęcia, na których po raz kolejny zobaczymy plejadę polskich gwiazd. Tacy aktorzy jak: Magdalena Różczka, Dorota Kolak, Roma Gąsiorowska, Maciej Zakościelny, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska, Anna Smolowik i Anna Próchniak oraz muzyk Tomasz „GrubSon” Iwańca to tylko część z osób, jakie będą nam „towarzyszyć” przez kolejny rok „zerkając” z fantastycznych fotografii, do których zapozowali tuląc maluszki z IOP.

-To dzieciątko które trzymam w ramionach zostawiono po porodzie w szpitalu, teraz czeka na miłość w INTERWENCYJNYM OŚRODKU PREADOPCYJNYM W OTWOCKU! Rusza przedsprzedaż KALENDARZA CHARYTATYWNEGO w którym miałam zaszczyt wziąć udział wraz z aktorami z obsady filmu „1800 gramów” z którego dochód przeznaczony będzie właśnie dla dzieciaczków z ośrodka IOP w OTWOCKU – zachęca Aleksandra Popławska na swoim facebookowym fanpage’u i informuje, że aby otrzymać kalendarz należy dokonać przelewu na konto Fundacji:

Fundacja Rodzin Adopcyjnych ul. Płatnicza 83 01-827 Warszawa
Bank Millennium S.A.
PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643;
tytułem „Darowizna Kalendarz” w wysokości minimum 50 zł. W tytule proszę podać adres na jaki kalendarz ma być wysłany!

Wysyłka zostanie zrobiona przed Świętami bo kalendarz się drukuje!
Red.
Fot. Piotr Ambroziak i FB