wypadek osieck,wypadek droga wojewódzka,wypadek tiry,utrudnienia kołbiel,utrudnienia osieck,kolizja ciężarówek Na drodze wojewódzkiej w Pogorzeli zderzyły się dwie osobówki. Dwie osoby trafiły do szpitala. Natomiast na drodze „50” zderzyły się dwa tiry.