Rajd busem w pijanym widzie zakończony czołowym zderzeniem

Sprawę przedstawiliśmy dosłownie godzinę temu, podczas relacji live na naszym fanpage'u na FB. Informacje, które udało nam się uzyskać od obecnych na miejscu służb potwierdził własnie oficjalnie nadkomisarz Daniel Niezdropa z komendy policji w Otwocku.

-W dniu dzisiejszym, 16 stycznia 2020 r. w Karczewie na ul. Mickiewicza doszło do czołowego zderzenia dostawczego busa marki Peugeot Boxer z osobowym Nissanem Micrą. Kierujący busem, 32-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego zjechał na przeciwległy pas jezdni gdzie uderzył w Micrę kierowaną przez 24-letnią mieszkankę Karczewa. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznała młoda kobieta i została natychmiast po wydobyciu z auta przewieziona do szpitala. Kierowca busa nie doznał żadnych obrażeń, jednak po przebadaniu alkomatem okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że zanim doszło do tego wypadku, kierowca busa odbył rajd po osiedlu Ługi, powalając słup telefoniczny przy ul. Bema. Szczegóły tego zdarzenia ustala jeszcze policja – mówi nadk. Daniel Niezdropa z KPP w Otwocku.

Uderzenie było tak poważne, że aby wydobyć poszkodowaną z Micry niezbędna była interwencja straży pożarnej. Kierowca został przewieziony na komendę powiatową policji i tymczasowo zatrzymany, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.