"Karaoke na scenie" to gwarancja wspólnego śpiewania i dobrej zabawy. W tym klubie, śpiewać każdy może, jeden lepiej, a drugi...

W czwartek, 2 lutego w klubie przy ul. Karczewskiej w Otwocku, odbyła się impreza pozwalająca amatorom śpiewu na publiczne wykonywanie ulubionych piosenek w niespotykanym dotąd w Otwocku wydaniu. A wszystko za sprawą popularnych programów telewizyjnych typu "The Voice od Ploland". Idąc tym trendem w Winners Sports przygotowano scenę z najwyższej jakości nagłośnieniem i oświetleniem. 

Do klubu przybyli zarówno ci mniej odważni, których trzeba wesprzeć i zachęcić do śpiewu, jak również bardzo śmiali, spragnieni świateł reflektorów. Byli i tacy, którzy nie zamierzali spróbować swoich sił i poczuć się jak gwiazda estrady, a jedynie obserwowali innych na scenie. -Uwielbiam śpiewać. Jeśli tylko nadarzy mi się okazja, staram się wyrwać na tego typu imprezę. Po całym dniu pracy, zmęczona w ten sposób się relaksuję - opowiada nam Gosia, uczestniczka karaoke. 

Oczywiście karaoke prowadzą profesjonaliści w każdym calu, śpiewający i zabawiający gości. W swojej ofercie posiadają klikudziesięciotysięczny repertuar oryginalnych podkładów karaoke, które są nieustannie aktualizowane, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy przyjść. wybrać swój ulubiony utwór ze spisów i taki wybór (wraz ze swoim imieniem) przekazać prowadzącym imprezę. Teraz, nie pozostanie już nic innego, jak tylko zaczekać na wywołanie do mikrofonu by zaprezentować swój niebywały talent, a po wykonaniu piosenki odebrać (od zgromadzonej w lokalu publiczności) jak największe brawa. Bo w karaoke zawsze chodzi o brawa!