Kolejna edycja Półmaratonu Wiązowskiego prawdopodobnie odbędzie się 4 lipca 2021r. Warto już dziś popracować nad formą, do czego zachęcają organizatorzy.

Wspólne treningi dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem odbywają się w czwartki o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Wiązownie (ul. Kościelna 20). Instruktor lekkiej atletyki Piotr Rębkowski oraz magister wychowania fizycznego Małgorzata Kamińska prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe. To treningi dla każdego, bez względu na wiek. Zaproszenie przeznaczone jest dla całych rodzin. Dzieci i młodzież będą mogły się przygotować do udziału w biegach młodzieżowych, organizowanych w ramach Półmaratonu Wiązowskiego, a dorośli spróbować sił w biegach na 5 i 21 km.

Chętni do udziału w biegu głównym na 21 km lub osiągnięciu lepszego wyniku w Wiązowskiej 5-tce trenują co niedzielę o godz. 10:00 w Gminnym Parku Centrum (ul. Lubelska 30). Na świeżym powietrzu rozgrzewają organizm, biegają i rozciągają mięśnie. O kondycję i samopoczucie uczestników zadba trener Sebastian Zasępa i Team Zabiegane Dni.

Red