-Tak. Epidemia koronowirusa utrudnia nam organizację biegu w tym roku. Nie. Nie poddajemy się! Uruchomiliśmy zapisy na 41. Półmaraton Wiązowski. Startujemy 4 lipca – informują organizatorzy i zachęcają do udziału w tej prestiżowej imprezie.

Jak co roku, zawodnicy pobiegną na dystansie półmaratonu, 5 km i w biegach dla dzieci i młodzieży. W tym roku bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze! Dlatego wprowadzone zostały limity na zapisy: 2 tys. w półmaratonie i 1 tys. w biegu na 5 km.

Zapisy na bieg na stronie http://wiazownapolmaraton.pl/. Nie zwlekaj - zapisz się już dziś!

Jeśli z powodów epidemiologicznych bieg nie będzie mógł się odbyć 4 lipca, organizatorzy zwrócą Ci pieniądze za pakiet startowy lub rozliczą je na poczet biegu, który zorganizują w pierwszym możliwym terminie. Szczegóły w regulaminach dostępnych na stronie Półmaratonu

-Półmaraton Wiązowski to tradycja, z której nie zrezygnujemy. Czas epidemii wymusza na nas wiele kompromisów, ale wiemy, że czekacie na ten bieg. Wasz zapał daje nam determinację do tego, by mimo wszystkich przeciwności zorganizować zawody, których atmosferę zapamiętamy na długo! Do zobaczenia na starcie! – podsumowują członkowie ekipy organizującej 41. Półmaraton Wiązowski.

Więcej informacji o wszystkich biegach znajdziecie TUTAJ i TU