W waszym życiu właśnie pojawił się maleńki człowiek, którego kochacie do szaleństwa. Ale nie do końca wiecie jak się nim opiekować, a wolicie uniknąć ciągłych wizyt wszystko wiedzącej babuni? Jest na to rada!

W sobotę (8 października), koniecznie przyjdźcie na darmowe warsztaty poświęcone rozkosznym niemowlakom, które odbędą się w Gabinecie Fizjomedica przy ul. Samorządowej 5/14 w Otwocku. Podczas dwu godzinnego spotkania, każdy rodzic otrzyma całą masę wskazówek dotyczących opieki nad maleństwem i ułatwiających codzienne funkcjonowanie z pociechą. Prowadząca zajęcia terapeutka NDT-BOBATH p. Małgosia Mazurkiewicz omówi z rodzicami i opiekunami istotne zagadnienia takie jak: stymulacja dziecka do zdrowego rozwoju poprzez ćwiczenia i wspólną zabawę, techniki relaksacji dziecka przed snem, pozycje i techniki eliminujace problemy z brzuszkiem, instruktarz pielęgnacyjny. Mile widziane będą wszystkie szanowne niemowlaki, zarówno te grzeczne jak i kapryśne (od 0 do 12 miesiąca) z osobami towarzyszącymi.
Warsztaty są darmowe, ale w związku z ograniczoną ilością miejsc, należy zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem: 575 767 671. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą kocyka lub pieluszki i ubraniu się w luźny strój sportowy!

Darmowe warsztaty "Niemowlakowy relaks" (0-12msc), Gabinet Fizjomedica, ul. Samorządowa 5/14, Otwock, 8 października (sobota), godz. 13.00-15.00

ML/Fot.publicdomainpictures.