halootwock.pl » Katalog firm » Usługi » Sprzątanie

ID firmy: 43448

Wypożyczalnia Odkurzaczy Piorących

Wyspecjalizowana wypożyczalnia sprzętów ekstrakcyjnych. Trudnimy się wynajmem odkurzaczy do prania mechanicznego. W biurze mamy sprzęty ekstrakcyjne marki Karcher. Nasze sprzęty są co jakiś czas serwisowane.

Posiadamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Wraz z ekstraktorem udostępniamy dwie ssawki: do prania kanap a także do czyszczenia wykładzin.

Istnieje szansa wynajmu na dobę lub na weekend. Sprzęt można wynająć szybko w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze Warszawy i okolic np. w Piastowie czy Wołominie dowozimy i zabieramy sprzęt bezpośrednio do Klienta.

Dobrze jest prać tapicerkę przynajmniej 2 razy. Dzięki dokładnemu praniu można utrwalić schludny stan dywanu. W środku materiału gromadzi się duża liczba bakterii. Ponadto poplamiona sofa nie prezentuje się atrakcyjnie.

Profesjonalne przedsiębiorstwa ze stolicy najczęściej zalecają usuwanie brudu dywanów metodą ekstrakcyjną. Skupia się na czyszczeniu materiału roztworem wody i detergentu. To łatwa i bardzo skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych plam.

Czy realne jest usunięcie wszelakich zabrudzeń z wykładziny? Jak najbardziej. Odpowiednio dobrana metoda razem z profesjonalnym,specjalistycznym ekstraktorem oraz wysokojakościowymi płynami czyszczącymi umożliwia usunąć najbardziej trwałe plamy, jakie psuły wygląd tapicerki.