halootwock.pl » Katalog firm » Gastronomia i organizacja imprez » Jedzenie na telefon

ID firmy: 2080

Moja Kuchnia z miłośxi do jedzenia

Jesteśmy firmą cateringową, która przygotowuje m.in. wspaniałe zestawy obiadowe na miejscu, na wynos jak również z dowozem.
Zapraszamy na nową odsłonę „Nasza kuchnia – z miłości do jedzenia...”
Nasza Kuchnia działa w nowej odsłonie. Nowy współwłaściciel, nowy początek i rewolucje, co prawda nie ”Geslerowe”, ale równie skuteczne.
Jesteśmy firmą cateringową, która przygotowuje m.in. wspaniałe zestawy obiadowe na miejscu, na wynos jak również z dowozem. Przygotowujemy catering na komunie, stypy i inne przyjęcia okolicznościowe. Dowozimy pod wskazany adres, do domu, biura, do osób starszych.
W karnecie taniej!

Co nas wyróżnia
Serwujemy dania kuchni polskiej i nie tylko. Nasze posiłki zawsze przygotowywane są ze świeżych produktów dostarczanych nam tego samego dnia rano. Jesteśmy pewni, że nasze obiady zadowolą zarówno dużych jak i małych smakoszy. Wielbiciele tradycyjnych domowych obiadów na pewno będą zadowoleni i nie wyjdą od nas z pustym żołądkiem a milusińscy rozsmakują się w naszych naleśnikach i pierogach.
Gwarantujemy codziennie nowe menu oraz atrakcyjne rabaty. Szczególnie polecamy naszą ofertę DANIE DNIA oraz domowe wyroby garmażeryjne.

Tęsknisz za domowym jedzeniem? Chcesz wreszcie zjeść porządny obiad? U nas znajdziesz wyśmienite posiłki domowej roboty.
ZADZWOŃ 662 10 10 15

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i smakowania naszych potraw.

Życzymy Państwu Smacznego i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej...