halootwock.pl » Katalog firm » Finanse i ubezpieczenia » Kantory

ID firmy: 3533

Dobrykantor

Kantor Internetowy DobryKantor.pl to solidny i godny zaufania partner biznesowy działający na rynku wymiany walut już od 2012 roku.

Sprawdź nas i przekonaj się, że:

Możesz w prosty sposób zarządzać swoim portfelem walutowym. Pracując nad systemem transakcyjnym, stawialiśmy przede wszystkim na szybkość, niezawodność i prostotę działania.
Czas to pieniądz, więc go szanujemy. Największa oferta banków w Polsce skutkuje najniższym, średnim czasem realizacji transakcji. Wszystkie przelewy do banków w Polsce są bezpłatne.
Nie przepłacasz. Kursy, które są dostępne dla naszych Klientów, są najlepsze na rynku. Nie ważne czy potrzebujesz na ratę kredytu, czy chcesz rozliczyć fakturę z zagranicznym kontrahentem – możesz mieć pewność, że wymieniając z nami zyskujesz. Za każdym razem, niezależnie od kwoty transakcji.
Wygodę warto docenić! Na DobryKantor.pl możesz zautomatyzować proces transakcji. Możesz ustawić automatyczną wymianę na konkretny dzień lub stworzyć własny cykl wymian. Możesz również wybrać kurs, po jakim chciałbyś wymienić – reszty przypilnuje automat.
Nie musisz znać się na walutach – proces zawierania transakcji jest przyjazny, nawet dla Klientów nieposiadających doświadczenia.
Możesz działać wtedy, kiedy Ci to pasuje! Mobilny dostęp do naszej platformy przez 24 godziny na dobę zapewnia Ci komfort i swobodę działania.