halootwock.pl » Katalog firm » Finanse i ubezpieczenia » Biura rachunkowe

ID firmy: 3637

"Audytor" Biuro Rachunkowo-Audytorskie Maria Leszczyńska

Czy opłaca się prowadzenie księgowości samemu?

Doradztwo księgowe, to odpowiedzialne i wymagające zajęcie. Jeśli samemu nie ma się wykształcenia ekonomicznego albo, co gorsza, nie miało się nigdy wcześniej do czynienia z rachunkowością, to stanowczo odradza zajmowanie się samemu czymś takim, jak księgi handlowe. Może wyjść z tego jedynie więcej szkody niż pożytku. I długi podatkowe.

Gdzie w takim razie należy wtedy pójść?

Przede wszystkim należy zgłosić się po pomoc do profesjonalisty, nie patrząc na cenę. Biuro Rachunkowo-Audytorskie „AUDYTOR” posiada doświadczonych pracowników liczących się na rynku. Oferują oni doradztwo podatkowe, prowadzenie książki przychodów i rozchodów , księgi handlowe czy doradztwo w dziedzinie księgowości.
Kpir rozliczana jest w niezwykle krótkim czasie, a osoby nie mające doświadczenia mogą zaczerpnąć u nas poradę w sprawie każdego problemu, jaki tylko przyjdzie im do głowy.
Firma audytorska sprawi, że usługi będą wykonane dokładnie i kompetentnie. Księgowa kieruje się przede wszystkim dobrem klienta, o czym świadczą pozytywne opinie wystawione przez tych, którzy wcześniej korzystali z naszych usług.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana zapewniamy, Cię że nie będziesz żałować wyboru naszych usług. Zapraszamy do kontaktu, a wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące przepisów prawnych zostaną rozwiane już dziś.