Data wydarzenia: 06.10.2017 19:00 - 06.10.2017 21:00
Miejsce wydarzenia: Teatr Miejski im. Stefana Jaracza, ul. Armii Krajowej 4, Otwock

Żona do adopcji" to świetny i godny polecenia spektakl przedstawiający codzienność pewnego małżeństwa wyreżyserowany przez Jakuba Ehrliha. W rolach głównych zobaczymy aktorów: Olgę Borys, Marka Pitucha i Jakuba Wonsa. Ich obycie ze sceną oraz znakomity warsztat aktorski sprawiają, że przedstawienie wpisuje się na listę inscenizacji na wysokim poziomie.

Spektakl jest o tyle bliski współczesnej widowni, że prezentowana rzeczywistość może dużo mówić o codzienności każdego z nas. W życiu głównego bohatera, Adama, wszystko miało swój ład, porządek i miejsce. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji.

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Aby poznać odpowiedź na te pytania, naprawdę warto obejrzeć sztukę. Reżyseria: Jakub Ehrlich, scenografia: Adam Grządziel, muzyka Szymon Suchoń, kostiumy
Ewa Kowalewska, występują: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons

Bilety: 30-40 zł do nabycia w kasie Teatru Miejskiego w Otwocku