Szyszkowe choinki, chatki z piernika i niepowtarzalne bombki – wszystko to i wiele więcej będzie można nabyć już w najbliższą niedzielę! Sprawdźcie szczegóły!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, o czym przypominają nam świecidełka, bombki i inne świąteczne gadżety, które pojawiły się już na sklepowych półkach. Jeśli jednak wolicie przystroić Wasz dom niebanalnie, to koniecznie wybierzcie się na kiermasz ozdób świątecznych organizowany przez Hospicjum Domowe „Empatia” Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej.

Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez uczniów szkół z powiatu otwockiego i garwolińskiego. Gdzie i kiedy będzie można je zdobyć? Wolontariusze wraz z opiekunami będą je rozprowadzać już w najbliższą niedzielę (2 grudnia), po wszystkich mszach świętych pod kościołem parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego w Otwocku. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup środków medycznych, niezbędnych dla podopiecznych Hospicjum domowego „Empatia”. Zapraszamy do stoiska dla każdego znajdzie się coś świątecznego!