Jak informuje firma STRABAG, w środę 25 lipca rozpocznie się kolejny etap prac na krajowej 17-tce. W związku z tym, należy się liczyć z utrudnieniami i koniecznie zapoznać z obowiązującymi objazdami!

Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na DK17 na odcinku od ul. Mickiewicza do JARTONU, polegające na zamknięciu Szosy Lubelskiej, zaplanowane zostało na godzinę 13:00 w środę, 25 lipca.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej Gminy Wiązowna: -Ruch odbywać się będzie nowo wybudowaną łącznicą po wschodniej stronie drogi. Niestety, objazd będzie też wykorzystany jako zjazd na plac budowy. Ruch kołowy będzie więc spowolniony, mogą nastąpić utrudnienia także na sąsiednich drogach lokalnych – to z nich część kierowców może korzystać, by omijać utrudnienia na S17.

Czasowa organizacja ruchu oraz niezbędne do jej wprowadzenia oznakowanie zostanie wykonane zgodnie z zatwierdzonym projektem. Planowany termin wprowadzenia czasowej organizacji ruchu planowany jest na dzień 25.07.2018 r. W tym dniu zbiera się komisja opiniująca projekt planowanej organizacji ruchu.