Tragiczny wypadek na „pięćdziesiątce” w pobliżu miejscowości Regut. Na drodze doszło do zderzenia Toyoty RAV4 z ciężarowym Volvo. Zginęły dwie osoby: młode małżeństwo, które jechało ze swoim 3-letnim synkiem.

Służby ratunkowe i porządkowe zgłoszenie o wypadku na krajowej drodze numer 50 w Regucie dostały w poniedziałek (29 sierpnia) około godziny 1.15. Według wstępnych ustaleń 35-letni mężczyzna kierujący Toyota Rav4 zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym Volvo służącym do przewożenia cementu.

Wraz z mężczyzna podróżowała jego 34-letnia zona oraz 3-letni syn. Rodzina pochodziła z Bielska Białej. Małżeństwo poniosło śmierć na miejscu. Dziecko w stanie ciężkim zostało przetransportowane do szpitala w Warszawie.

Na miejscu wypadku przez długi czas trwały policyjne czynności, mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku. W akcji brały udział 3 jednostki JRG oraz strażacy z OSP Regut i OSP Celestynów. Krajowa droga numer 50 była zamknięta dla ruchu. Policjanci wyznaczyli objazdy.

FK/Foto OSPCelestynow