Data wydarzenia: 02.12.2017 19:00 - 02.12.2017 21:00
Miejsce wydarzenia: Teatr Miejski im. Stefana Jaracza przy ul. Armii Krajowej 4 w Otwocku

Grupa teatralna Edwarda Garwolińskiego bierze się za popularną sztukę Włodzimierza Perzyńskiego. Będzie to komedia miłosna dla dorosłych.

Teatr Telewizji w 2001 roku pokazał „Szczęście Frania” w reżyserii Agnieszki Glińskiej. W głównej roli wystąpił wówczas Maciej Stuhr. W spektaklu zagrali także m. in. Joanna Szczepkowska i Bartosz Opania. Sztuka opowiada historię sieroty Frania – rezydenta u państwa Lipowskich. Chłopak kocha się w córce gospodarzy – Heli, ta zaś romansuje z nauczycielem od rysunku. Kiedy okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży, nauczyciel ucieka za granicę. Atmosfera w domu państwa Lipowskich robi się gęsta…

Już niedługo mamy szansę obejrzeć tę sztukę w nowej odsłonie – w wykonaniu otwockiego teatru. Nie od dziś wiadomo, że specjalnością grupy Edwarda Garwolińskiego są komedie, dlatego to właśnie ona zrobi adaptacje dramatu. W roli Frania zobaczymy przezabawnego Adama Łezkę. Wieczór zapowiada się obiecująco. Zapraszamy tylko osoby dorosłe. Bilety można nabyć w kasie teatru.

Bilety 15zł (przedsprzedaż) lub 20zł (w dniu spektaklu)