Pasjonujesz się fotografią i uwielbiasz robić zdjęcia w plenerze? Teraz masz szansę to wykorzystać i zdobyć atrakcyjną nagrodę!

Zapraszamy do udziału w Powiatowym konkursie fotograficznym pt: "Temat rzeka" 2017 dotyczącym promocji powiatu otwockiego poprzez zachęcenie uczestników do odwiedzenia naszego regionu i uchwycenia na fotografiach najciekawszych przyrodniczo miejsc w szczególności w okolicy Wisły, a także mniejszych rzek i strug. Konkurs ma też na celu promocję wydarzenia "Rok Rzeki Wisły". Potrwa do 29 września br. i jest przeznaczony dla pełnoletnich obywateli polski.

Uczestnik może zgłosić do konkursu minimum 10 i maksymalnie 15 fotografii wykonanych na terenie powiatu otwockiego przedstawiających jedną z rzek lub strug. Przypominamy, że w naszym rejonie znajdują się m.in: Wisła, Świder, Mienia, Jagodzianka oraz kilka innych, nieco mniejszych. Zdjęcia mogą być współczesne lub starsze. Nie mogą być jednak wcześniej publikowane ani nagradzane!

Swoje prace należy dostarczyć: w postaci elektronicznej (w formacie JPG lub TIF, rozdzielczość 300dpi), zapisane na nośniku CD oraz jednocześnie w postaci wydruków na papierze fotograficznym w formacie nie mniejszym niż 13x18 (127mmx178mm).

Każda praca w postaci wydruku powinna zostać oznaczona na odwrocie: opisem (tytułem) zdjęcia, numerem (np 1,2,3), datą i miejscem wykonania oraz "godłem". Na prachach nie należy umieszczać imienia i nazwiska autora. Pamiętajcie też o dołączeniu karty zgłoszenia i oświadczeniu!

Prace należy przesłać pocztą na adres Starostwa Powiatowego w otwocku, ul. Górna 13, 05-400 Otwock lub dostarczyć osobiście do kancelarii Starostwa, w zamkniętych kopertach z dopiskiem: "Konkurs fotograficzny 2017".

Warto się postarać, bo organizator przewidział atrakcyjne nagrody: 1500zł dla zwycięzcy, 900zł dla zdobywcy drugiego i 600zł dla laureata miejsca trzeciego!

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Biura Kultury i Promocji, tel.: (22) 788 15 34 wew. 387. Znajdziecie je także na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Otwocku.

ML/fot. Wikipedia