Od 1 lipca do 31 sierpnia 2026 roku na terenie całej Polski odbędzie się Ogólnopolska Kampania Honorowego Krwiodawstwa z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego. Organizatorem wydarzenia są Wojska Obrony Terytorialnej we współpracy ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi Legion.| Źródło: KPP Otwock
Ogólnopolska Kampania Honorowego Krwiodawstwa z okazji Powstania Warszawskiego
Od 1 lipca do 31 sierpnia 2026 roku na terenie całej Polski odbędzie się Ogólnopolska Kampania Honorowego Krwiodawstwa z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego. Organizatorem wydarzenia są Wojska Obrony Terytorialnej we współpracy ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi Legion.
W dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2026 roku na terenie całej Polski odbędzie się Ogólnopolska Kampania Honorowego Krwiodawstwa. Akcja ta, organizowana z okazji Powstania Warszawskiego, będzie koordynowana przez Wojska Obrony Terytorialnej we współpracy ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi Legion.

Za złotówkę do marszałkowskich muzeów i teatrów!...
Uwaga absolwenci klas ósmych!...
Celem jest wypracowywanie racjonalnych rozwiązań ...
Szkoły zamknięte, a boiska?...
Uroczyste obchody 107. rocznicy powołania Policji Państwowej w Komedzi...
Kolejny nielegalny salon gier zlikwidowany przez otwockich policjantów...
III Ogólnopolski Przegląd Musztry Oddziałów o Profilu Mundurowym i Kla...
Sukces otwockich kryminalnych- blisko 80 gramów narkotyków przejęte, 2...
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj