Misiek
W dodatku ZTM zrobił tak napięty rozkład jazdy że nie jest możliwe przejechać z przystanku Szpital Powiatowy do Park Miejski w 1 bądź 2 minuty nie wspominając że Kierowcy jeszcze biletują!A na początku miesiąca drukują bilety miesięczne wtedy to już masakra.Linia L51 powinna jeździć dawną trasą ul.Karczewską.
