Misiek

Oceniono 0 raz(y) 0

W dodatku ZTM zrobił tak napięty rozkład jazdy że nie jest możliwe przejechać z przystanku Szpital Powiatowy do Park Miejski w 1 bądź 2 minuty nie wspominając że Kierowcy jeszcze biletują!A na początku miesiąca drukują bilety miesięczne wtedy to już masakra.Linia L51 powinna jeździć dawną trasą ul.Karczewską.

Obywatel

Oceniono 0 raz(y) 0

Czemu Linię L51 puścili ul.Matejki jak rano tam się korkuje i ludzie nie zdążą na Sum bądź KM.Ta linia jeździła ul.Karczewską i było dobrze.Przecież przy Parku Miejskim jeździ L20 i L22.To błąd bo L51 jeździ najwięcej ludzi i będą stać na Matejki w Korku.Ta zmiana jest nie przemyślana że strony ZTM