Klub Kobiet Miejskich w Józefowie zaprasza wszystkie panie na ciekawe warsztaty.

W tym miesiącu, uczestniczki będą tworzyły prawdziwe arcydzieła czyli: String Art (9 i 16 października) i Exploding Box (30 października). Brzmi tajemniczo? Już wyjaśniamy!

String Art to sztuka tworzenia obrazów za pomocą nici. Jak twierdzą specjaliści, jest bardzo wiele możliwości i sposobów tworzenia tego typu przestrzennych obrazów i dekoracji. To również znakomita forma spędzenia wolnego czasu i świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Aby wykonać obrazek wystarczą: kawałek drewnianej płyty, deski lub przecięty „plaster”: drzewa, kolorowe nici, niewielkie gwoździe i młotek. Potrzebny będzie także szablon lub stworzony przez Was rysunek, który pomoże w tworzeniu rysunku.

Czym są Exploding Boxy? To nic innego jak ozdobne, rozkładane pudełka! Możecie w nich ukryć wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy! Będą zarówno wspaniałą ozdobą Waszego domu jak i prezentem dla bliskiej osoby. Od dawna wiadomo bowiem, że opakowanie jest równie ważne jak podarunek, a gotowe torebki i pudełka dawno wyszły z mody! Do ich wykonania przydatne będą: linijka; nożyczki, nożyk tnący, trymer, gilotyna lub cokolwiek innego, co pozwoli ciąć prosto; klej lub dwustronna taśma klejąca; papier ozdobny, tekturowe wycinanki, papierowe kwiaty, perełki, kostka dystansująca i inne dodatki. Ale spokojnie! Jeśli nie posiadacie tego wszystkiego, to nie musicie się martwić, bo organizatorzy zapewniają niezbędne materiały! Dla stałych uczestniczek bezpłatnie, natomiast wstęp jednorazowy kosztuje 10zł. Uwaga! Obowiązują zapisy!

Klub Kobiet Miejskich, Dom Nauki i Sztuki, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4, 9 października (wtorek), godz.: 10:00.