Runmageddon Warszawa – Urzecze już w ten weekend

-Biegaliśmy przy naszych dzieciach i robiliśmy zdjęcia jak wariaci. Cieszyliśmy się ich determinacją i przygodą jaka tam na nich czekała  – śmieje się Kinga, mama pięcioletniego Igora po starcie syna w Runmageddon Kids. Dzieci najbardziej na świecie lubią skakać, biegać, pokonywać przeszkody i jeszcze się przy tym wybrudzić. To wszystko zapewnia start na dziecięcych trasach Runmageddonu. W weekend 14-15 września dzieci, a także młodzież będą mogły spróbować swoich sił w Runmageddonie Warszawa - Urzecze. Specjalnie dla nich przygotowane będą dwie trasy jednokilometrowa z 10 przeszkodami  dla najmłodszych w wieku 4-11 lat oraz dwukilometrowa z 15 utrudnieniami dla nastolatków 12-15 lat. Ekstremalny bieg z przeszkodami w formule Kids odbywać się będzie w trzech grupach wiekowych: 4-5, 6-8 i 9-11 lat, tak, by najmłodsi bezpiecznie i komfortowo mogli przeżywać tę niesamowitą przygodę. -To super sprawa! Dzieci mogą przeżyć to, co kiedyś my przeżywaliśmy bawiąc się w lesie w podchody. Tylko ze na Runmageddonie mają wszystkie emocje w pigułce. Ledwo wypełzną z błotnego rowu, już przeskakują przez drewnianą konstrukcję. Frajda niesamowita. A przy okazji kształtowanie siły charakteru. Wielu rodziców mówi dziecku „tylko się nie ubrudź” albo „nie biegaj, bo się spocisz”, a tu przesłanie jest odwrotne: ubrudź się i zmęcz do woli! – opowiada Kinga.

Podczas Runmageddonu Warszawa - Urzecze na uczestników czeka prawdziwa niespodzianka - formuła Family czyli prawdziwa ekstremalna przygoda dla całych rodzin. Rodzic ze swoim dzieckiem będzie mógł zmierzyć się z dwukilometrową trasą, najeżoną 15 przeszkodami. Jedne z nich będą przeniesione z tras dla dorosłych i dedykowane rodzicom, inne, te z formuły Runmageddonu Kids, pokonywać będą dzieci. Z niektórymi mierzyć się będzie można wspólnie. Runmageddon Family będzie świetną okazją do kibicowania, wspólnej integrującej rywalizacji, która zapewni mnóstwo pozytywnych emocji.

W Runmageddon Warszawa Urzecze swoją obecność zadeklarowało już ponad 5 tysięcy osób. Ci, którzy jeszcze się nie zapisali mogą wybrać odpowiednią formułę spośród: Intro (3km +15 przeszkód), Rekrut (6km +30 przeszkód - wersja dzienna i nocna), Classic (12 km +50 przeszkód). Rodziny także mogą pokazać siłę i charakter i wspólnie stanąć na starcie Family (2km +15 przeszkód). Młodsi śmiałkowie mogą natomiast wybrać formułę Kids (1km +10 przeszkód) lub Junior (2km +15 przeszkód). Więcej szczegółów na temat przeszkód i formuł można znaleźć TUTAJ

KC