8 marca w przedszkolu numer 3 przy ul. Jodłowej w Otwocku hucznie świętowano Dzień Kobiet. Grupa małych dżentelmenów, pod okiem pani Iwony Krawczyk i Anety Lewińskiej, przygotowała wyjątkowy występ dla wszystkich małych i dużych kobiet.

W czwartek 8 marca, punkt 10:00 na głównej sali w przedszkolu zgromadziły się wszystkie grupy dzieci wraz z paniami opiekunkami, kucharkami i całym żeńskim personelem placówki. Kiedy panie usiadły na swoich miejscach, na scenie pojawili się oni – młodzi dżentelmeni w białych koszulach, podopieczni pani Iwony i pani Anety. Bez żadnego stresu wyrecytowali wierszyki z dedykacją dla wszystkich kobiet. Panie nagrodziły ich gromkimi brawami, nie spodziewając się, że to dopiero początek.

Chwilę później bowiem, każdy występujący chłopiec i wszystkie panie z publiczności dostały karteczki z numerkami. Te same numerki musiały połączyć się w pary. W ten oto sposób utworzyło się kilkanaście duetów. Nie pozostało nic innego, jak włączyć „play” i... tańczyć. Roześmiane panie wzięły małych dżentelmenów w obroty, część przedszkolaków przyłączyła się do zabawy, a reszta klaskała w rytm piosenki „Wymarzona”.

Po chwili szaleństwa, panie mogły odpocząć, a chłopcy kontynuowali swój występ. Ucharakteryzowani na rockandrollowców wykonali układ taneczny. Na koniec wręczyli wszystkim kobietom słodkie upominki. Zachwytom nie było końca. Dyrektor przedszkola podziękowała chłopcom za ich piękny występ i obiecała, że dziewczyny nie pozostaną im dłużne, wielkimi krokami zbliżał się bowiem Dzień Mężczyzn.

Takiego Dnia Kobiet może pozazdrościć przedszkolankom i pracownikom placówki przy Jodłowej nie jedna z pań.

Filmik z występu możecie obejrzeć na naszym profilu na facebooku

MK/fot. MK