W Jeżewie odbyły się XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym kategoria Szkoła Podstawowa dziewcząt i chłopców.

W tej najważniejszej dla szkół imprezie sportowej na Mazowszu znalazła się placówka z Wiązowny, w kategoriach dziewcząt i chłopców. Z pośród ponad 1700 szkół które startowały w eliminacjach, Zespół Szkolno- Gimnazjalny znalazł się w najlepszej 16-­tce drużyn dziewcząt i chłopców!
Drużyna dziewcząt w składzie: Magda Sobota, Wiktoria Bajer i Julia Smolak oraz drużyna chłopców w składzie: Bartek Kublik, Sebastian Kostrzyński, Dawid Baran i Kamil Dmowski reprezentowała naszą szkołę, gminę i powiat na tej prestiżowej imprezie sportowej. W historii szkoły to dopiero trzeci taki finał i dla tego należy uznać to za ogromny sukces dzieci. Zawodnicy wiedzieli, że nie zostaną faworytem tej imprezy i ich udział zakończył się na rozgrywkach grupowych, gdzie zostali sklasyfikowani na miejscach 9­16.
Większość z nich, to uczniowie klas piątych i jeszcze za rok będą mieli szanse powalczyć o finał wojewódzki i lepsze miejsce.

Info z tuwiazowna.pl