Kibice Otwockiego Klubu Sportowego „Start” Otwock mają powody do radości. Dzięki przeprowadzonym w ostatnich dniach pracom, obiekt zyskuje nowe, zdecydowanie lepsze oblicze.

Miejsce, które powinno być wizytówką miasta i mekką miłośników sportu, do niedawna straszyło – zaniedbaną murawą, infrastrukturą w opłakanym stanie i licznymi zaniedbaniami. A szkoda, bo OKS to przecież klub z pięknymi tradycjami, w którym swoje pierwsze kroki stawiali znakomici sportowcy walczący obecnie w barwach polski na arenach międzynarodowych w wielu dyscyplinach.

Jak poinformował nas menadżer klubu, Łukasz Płaczek w tym tygodniu dokonano kilku zmian na terenie OKS-u. Na początek, odnowiono ławki dla rezerwowych i opieki medycznej, wymieniono tablice informacyjne. Ponadto, obiekt został przygotowany do obostrzeń związanych z COVID-19 poprzez wygrodzenie krzesełek taśmami. Specjaliści dokonali też oprysku przeciw roślinom dwuliściennym, który jest pierwszym etapem poprawy stanu murawy głównej. Ale to dopiero początek, bo jak zapewnia Łukasz Płaczek, w kolejnych tygodniach Otwocki Klub Sportowy „Start” Otwock czekają kolejne zmiany! Trzymamy za słowo!