Otwoccy kibice Legii oraz Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej zapraszają młodszych kolegów i koleżanki do wspólnego kibicowania! Sprawdźcie szczegóły!

W ostatnim czasie dzieci z kilku otwockich szkół, klubów osiedlowych i szkółek piłkarskich otrzymały od otwockich kibiców gadżety Legii Warszawa (plany lekcji, zakładki do książek oraz naklejki) wraz z zaproszeniem na najbliższe mecze rozgrywane w Warszawie. Z zaproszenia skorzystali opiekunowie i młodzież m.in. ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdrze, młodzi piłkarze Otwockiego Klubu Sportowego oraz Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ta ostatnia placówka prowadzi otwarte zapisy na wyjazd na mecz Legia - Jagiellonia, który odbędzie się w środę, 3 kwietnia o 20.30.

Wyjazd organizowany jest przez Klub Batory (ul. Batorego 34, Otwock, tel. 22 779-50-97) i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 17 roku życia (rocznik 2002 i młodsi). Mecz odbędzie się w środę 3 kwietnia o 20.30 w Warszawie. Zbiórka przy Klubie Batory o 18:00. Koszt wyjazdu: 10 złotych (płatne przy zapisie) na pokrycie kosztu przejazdu autokarem, bezpłatne bilety na mecz przysługują w ramach akcji "kibicuj z klasą". Na meczu siedzimy w przygotowanym sektorze dla grup zorganizowanych.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy trwają TYLKO do 26 marca. Klub czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 19.00. Na mecz OBOWIĄZKOWO należy zabrać legitymację szkolną. Powrót ok. 23.30 -24.00.


Tekst i zdjęcia: Patryk Popis