W PMDK-u w Otwocku odbyły się V Mistrzostwa Klubu Kazoku. W zawodach brało udział około 80 zawodników rywalizujących w różnych kategoriach wiekowo-wagowych z sekcji Otwockiej oraz Warszawy-Miedzeszyn.

Zawody zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Otwocka, a organizatorem Mistrzostw był UKS Karate Shinkyokushin z Otwocka.

Mistrzostwa przebiegały w bardzo przyjaznej, miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Każdy z zawodników, aby stanąć na podium musiał stoczyć 3 lub 4 walki, z czego niektóre kończyły się dopiero po dogrywkach. Łącznie rozegrano ponad 120 walk, które łączyły niesamowite emocje, determinacja i wola walki zawodników, a przede wszystkim doskonała zabawa i dobrze spędzony czas dla całej rodziny. Do rywalizacji stanęli zarówno doświadczeni zawodnicy jak i osoby, które rozpoczęły swoją przygodę z Karate Shinkyokushin w tym roku. Dla części zawodników był to pierwszy start w życiu. Ponadto warto również podkreślić fakt, iż najmłodsi uczestnicy mieli 5 lat. a już podjęły wyzwanie i wystartowały na zawodach.

Zdaniem Instruktorów poziom walk pozwala mieć nadzieję, że nasi zawodnicy w niedalekiej przyszłości zaczną odnosić regularne sukcesy na arenie wojewódzkiej i krajowej. Wszystkim startującym gratulujemy zaangażowania. Kolejne zawody już wkrótce.

Dziękujemy naszym Zawodnikom, Rodzicom, Sponsorom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w życie klubu.

Opłata startowa oraz inne środki zebrane przez podczas zawodów zostały przeznaczone dla Błażeja Cymermana, który uległ wypadkowi komunikacyjnemu.

TM