Jeśli Twoje dziecko już od najmłodszych lat przejawia talent aktorski, to być może warto żeby wzięło udział w nowym projekcie Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie?

Teatr łączy w sobie wszystkie sztuki: taniec, muzykę, malarstwo, plastykę. Uwrażliwia na język, rozbudza ciekawość i wyobraźnię. „Teatr od kulis” to programu, którego celem jest zrzeszenie dzieci oraz wszechstronny rozwój osobowości. Zajęcia teatralne stanowią szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej dla uczniów klas młodszych. Aktywność dziecka należy do jego stref rozwoju i trzeba ją właściwie stymulować i pobudzać przez odpowiednie zabawy, a taką jest niewątpliwie zabawa w teatr. Dodatkowo, warsztaty pomagają w eliminacji wad wymowy, kształtują pamięć, poszerzają słownictwo. Podczas zajęć podopieczni poznają różnorodne formy teatralne. Warsztaty będą podzielone na trzy części. Projekt ten zapewnia również solidną warstwę merytoryczną. Stwarza również dobrą atmosferę grupową i spełnia funkcję terapeutyczną. Na dzieci czeka radosne odkrywanie siebie i świata – czasem w świetle reflektorów, a czasem w zakamarkach kulis.

Program dedykowany jest uczniom w wieku 6-10 lat. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 1 lutego (czwartek) o godz. 17:00-18:00. Opłata miesięczna: 50 zł. Zapisy: agnieszka.jung@mokjozefow.pl lub tel. (22) 789 22 84. Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, ul. Wyszyńskiego 1.