17 maja – ta data już zawsze będzie dla nas szczególna! Dlaczego? Ano dlatego, że w środę, 17 maja 2016 roku oddaliśmy w Wasze ręce, pierwszy numer dwutygodnika Halootwock.pl! Dziś świętujemy nasze drugie urodziny, a Was zapraszamy do lektury kolejnego wydania!

Wcześniej tworzyliśmy portal, który okazał się dla Was na tyle ciekawy, że postanowiliśmy stworzyć również gazetę. To był strzał w dziesiątkę! Od tamtej pory, dokładnie co dwa tygodnie, mieszkańcy całego powiatu otwockiego otrzymują od nas reportaże, relacje z pierwszej ręki z imprez sportowych, kulturalnych, obrad Rady Miasta i innych ważnych wydarzeń z życia regionu. Dziennikarze Halootwock.pl pojawiają się zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i godnego uwagi. Jednocześnie, nie zapominamy też o tym, że tworzymy ten portal i gazetę z myślą o Was – Drodzy czytelnicy, dlatego z wielką radością witamy każdy komentarz i nieustająco zapraszamy do dyskusji oraz polemiki na naszym FB!

Gdy startowaliśmy przed dwoma laty, byliśmy pełni zapału i chęci do ciężkiej pracy. Podobnie jest dziś, gdy w gronie naszych wiernych czytelników jest już prawie 6200 osób, które żywo reagują na przygotowane przez nas materiały: komentują je i udostępniają. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze filmiki – zarówno te, które publikujemy na HaloTv m.in.: wywiady z włodarzami wszystkich gmin, jak i relacje live z ważnych wydarzeń odbywających się na terenie Powiatu Otwockiego. Naszą dumą jest jednak cykl zatytułowany: "Przedszkolaki komentują", w ramach którego spotykamy się z maluchami i rozmawiamy z nimi na różne, często bardzo trudne tematy.

Wasze maile, telefony i opinie, które wyrażacie odwiedzając redakcję Halootwock.pl, są najlepszym dowodem na to, że nasza praca ma sens i zachęta do dalszych działań. Obiecujemy jednak, że nie zamierzamy osiadać na laurach! Wręcz przeciwnie! Zapewniamy, że będziemy stale pracować nad naszym rozwojem i publikacjami, aby trafiająca do was lektura spełniała wasze oczekiwania. Czekamy na wasze opinie i wskazówki – jakimi tematami powinniśmy się jeszcze zająć! Chcemy się zmieniać na lepsze dlatego mile widziana będzie również konstruktywna krytyka!

A tymczasem, z okazji naszych urodzin i zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Matki oraz Dnia Dziecka mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy do udziału w konkursach z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły znajdziecie w tym numerze oraz na HaloOtwock.pl i na naszym FB.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom i partnerom za drugi wspólny rok! Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was! Zapraszamy do naszej redakcji przy ulicy Andriollego 16a lokal 7, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Zespół redakcyjny i wydawca HaloOtwock.plhttp://halootwock.pl/files/9310/halo otwock14maj2018.pdf