Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza młodzież w wieku 14-18 lat do udziału w nowo otwartym projekcie teatralno-muzycznym.

Teatr łączy w sobie wszystkie sztuki: taniec, muzykę, malarstwo, plastykę. Uwrażliwia na język, rozbudza ciekawość i wyobraźnię. Nowy projekt PMDK-u ma na celu aktywizację młodych ludzi oraz stworzenie możliwości do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Młodzież ma szansę na realizację pasji i zainteresowań a nawet szukania przyjaźni i wspólnoty w sztuce.

Projekt ten powstał we współpracy z Wiązowskim Teatrem Muzycznym oraz fundacją „to lubię”. Ta instytucja od lat przygotowuje musicale, bajki muzyczne dla dzieci i spektakle z piosenkami. Podczas spotkań uczestnicy nauczą się m.in.: gry aktorskiej, śpiewu, choreografii i emisji głosu. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki między 18:30 a 20:30. Spotkanie organizacyjne już w poniedziałek 5 lutego o godzinie 18:30. Więcej informacji uzyskacie telefonicznie pod numerami telefonów: 601 807 957 (Bożena), 604 459 001 (Małgorzata).

NK/fot. pixabay