Rumunia negocjuje z Pfizerem po przegranym procesie w Brukseli

16.04.2026 13:12 0

Rumuńskie media informują, że minister zdrowia Alexandru Rogobete poleciał do Stanów Zjednoczonych na rozmowy z przedstawicielami Pfizera, aby spróbować przekuć gigantyczne straty po kontraktach na szczepionki przeciw COVID‑19 w konkretne korzyści dla pac...

Zamknij [X]